GENEL KURUL TOPLANTIMIZIN ARDINDAN

 

 

Değerli Üyelerimiz;

Olağan Genel Kurul Toplantımız sonrası Özel Güvenlik Federasyonu’nun; önümüzdeki iki yıllık dönemin yönetimi için şahsıma ve Yönetim Kurulumuza tekrar yetki verdiniz; teveccüh gösterdiniz; Sağ olun.

Federasyonumuzun kuruluşunu çok kısa bir süre önce gerçekleştirdiğimizi hatırlarsak önümüzdeki yeni periyodun; Özel Güvenlik Sektörümüzün gelişim sürecine katkı sağlamamız bağlamında ve üyelerimiz ile birlikte yoğun ve önemli organizasyonların icra edileceği bir dönem olacağını ifade etmek istiyorum. Ayrıca Federasyonumuzun mevcut altyapısını daha da güçlendireceğiz ve kurumsal kimliğini ön plana çıkarmak üzere çalışmalarımızı artıracağız.

Yeni dönem faaliyet programlarımız için Yönetim Kurulumuz sizlerin katkılarını bekliyor her zaman olduğu gibi desteklerinizi esirgemeyeceğinizi biliyorum. Bu bana ve çalışma arkadaşlarıma güç vermektedir. Yönetim Kuruluna, Denetim Kuruluna ve Disiplin ve Etik Kurulumuza seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor yeni dönemde kendilerine başarılar diliyorum. Genel Kurul Toplantımıza katılımlarınız ve katkılarınız için çok teşekkür ederim. Bu vesile ile bir kez daha sizlere ve değerli ailelerinize şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Oryal ÜNVER

Yönetim Kurulu Başkanı